page4

Java-Kok The Best Java Maker page1 page2 Blog

هنر بوسیدن

? هنر بوسيدن ( خواندن اين مطلب براي دخترها و خانمها اكيدا ممنوع )
________________________________________
سلام
اين بار مي‏خوام از هنر بوسيدن بگم . البته لازم به ذكر است كه اين مطلب و من ننوشتم ، اين مطلب و از يكي از سايتهاي ايراني برداشتم ، خب كمي هم در مورد بعضي مسائل كه اينجا جاي اونها نيست نوشته و به نظرم چون مطلب جالبي اومد تصميم گرفتم بذارمش اينجا . لازم به ذكر است من هيچگونه نقشي در مطالب زير ندارم و سعي مي‏كنم تا جايي كه امكان داره از نوشتن برخي كلمات و جملات پرهيز كنم ولي به هر حال براي اينكه به اصل مطلب صدمه‏اي نخوره مجبورم بعضيهارو حذف نكنم به هر حال شرمنده .
اين مطلب در اصل آموزش بوسيدن است . در همين جا اعتراض تمامي دوستان را پذيرا هستم

****************************************************************
تحريك كردن و برانگيختن حس هوس خود و طرف مقابل با كمك بوسه‏هاي داغ ، گفتن و رد و بدل كردن حرفاي عاشقانه و يا كلمات ---- تحريك آميز ( و يا هر نوع جملات و كلماتي كه هر دو طرف را ---- ميكند ) مسئله مهمي در امر عشق و عاشقي بحساب مي‏آيد اما خيلي‏ها بسادگي از كنار اين مسائل مي‏گذرند و نمي‏دانند كه چه جيزي را از دست مي‏ دهند . عدم اعتماد دو شرك در عشق در خيلي از مواقع ناشي از اين است كه آنها گرمي ، محبت ، و عشق را از هم دريغ ميدارند
كلا پوست و لبها مناطق حساس بدن هستند كه با به خدمت گرفتن آنها و تحريك كردن ، ميتوان شرر به جان طرف ريخت و خود سرشار از لذت شد . با معاشقه طولاني توليد هورمونها در بدن تحريك ميشود . سعي كنيد تمام بدن طرف را نوازش كنيد و بگذاريد كه او هم با دستهاي خود به كشف بدن خود شما بپردازد . و يادتان باشد كه در امر بوسيدن ، نوازش و تحريك تنها كسي كه مورد نوازش واقع ميشود ، لذت نمي‏برد بلكه نوازش كننده هم نحريك مي‏شود و از كار خود لذت مي‏برد . مسئله مهم ديگر اينكه خيلي از پسران و مردان فكر ميكنند كه تنها مرد بايد زن را نوازش كند ، اما اين درست نيست ، نوازش و تحريك بايد دوطرفه باشه .

هنر بوسيدن
*********************
بوسه و نوازش لازمه يك عشق گرم و آتشين است وگرنه صرف --- را آدم ميتواند با هر كسي داشته باشد بدون آنكه واقعا عاشق طرف باشد ( اين امر بخصوص در مورد مردان صدق ميكند ) .
خيلي‎ها با بوسيدن اصلا رابطه خوبي ندارند و يا حتي نمي‏دانند كه چگونه بايد طرف خودشان را ببوسند يا لب بگيرند و در هماغوشي خود با يك نفر ديگر اصلا بوسيدن و نوازش كردن را فراموش ميكنند . ( يا كنار ميگذارند .) دو انسان زماني بوسه ، آنهم از نوع داغ و آتشين آن ، با هم رد و بدل ميكنند كه به هم احساس عميق دارند . بوسيدن فرزند توسط والدين ، يا بوسيدن دوستان معمولي ، بوسه نيست ، بلكه ماچ كردن است براي نشان دادن احساس دوستي و محبت بدون آنكه ربطي به --- داشته باشد . بوسه تنها بين دو عاشق ، كه به هم احساس عميق دارند ، رد و بدل ميشود .
ممكن است كساتي باشند كه فكر كنند ، بدن و يت هيكل خوبي ندارند و به همين دليل دوست نداسته باشند يا مي‏ترسند كه طرف بدن آنها را نوازش كند و زشتي بدنشان را ببيند ، اما اصلا اينطور نيست ، ضرب‏المثل ليلي را از چشم مجنون بنگريد ، فراموش نكنيم و اين را بدانيم كه رد و بدل كردن بوسه‏هاي آتشين و اروتيكي در يك معاشقه امري است بسيار حياتي . با ممانعت ما از نوازش كردن طرف يا جلوگيري از مورد نوازش واقع شدن از سوي شريك جنسي ، هم خود را از لذت و شرر و حال كردن محروم كرده‏ايم و هم طرف را ، امر نوازش و بوسه در نزديكتر كردن دو نفر به هم و برقراري ارتباط حسي و دروني به هم و حتي ارتقا حس احترام آنها به هم ، نقش والايي دارد .
هستند كساني كه براي طفره از بوسيدن بهانه مي‏آورند ، مثلا با خود ميگويند كه طرف بلد نيست اينكار را بكند ، يا دهان طرف بو مي‏دهد . پس دوش گرفتن و مسواك زدن را فراموش نكنيد ، مسئله بلد بودن ؟؟؟؟؟ بله ميتوان با كمي تمرين ، بوسيدن را ياد گرفت ، به اين هم خواهيم رسيد . در اهميت بوسيدن هرچه گفته شود ، بتز هم كم است ، فقط اشاره‏اي بكنيم و بگذريم : هستند كساني كه ( بخصوص بعضي از زنان ) حاظرند ساعتها صرف بوسيدن و معاشقه كنند ، مسئله ديگر اينكه گاهي اوقات يك ------- ميتواند تنها در بوسه‏هاي داغ و آتشين و نوازش خلاصه شود .

يادگيري بوسيدن
*********************
همانطور كه در بالا اشاره شد ، بوسه و بوسيدن را ميتوان ياد گرفت ، فقط كمي تمرين لازم است . براي تمرين هم به يك شريك لازم نداريد ؛
سر فرصت ، رلكس و بدون استرس در خلوت ، پشت دست خود را به دهانتان نزديك كنيد ، زبان خود را كمي جلو بياوريد طوري كه پشت لبهايتان قرار بگيرد ، لبها را آرام به پشت دست خود برسانيد ، لبهاي نرم ( و كمي مرطوب ) و رلكس شده خود را ( با فاصله از هم ) روي پشت دست متمركز كنيد ، زبان خود را بيرون داده طوري كه به پشت دست شما برسد و بعد با كمي فشار سطح پشت دست ( در فاصله‏اي كه دو لب شما از هم قرار گرفته‏اند )‌ را با زبان خود بليسيد . حين كار ، اينجا . آنجا ، كمي پوست دست خود را مك بزنيد ، حالات ليسيدن را عوض كنيد و .... اينكار به شما تجربه مي‏آموزد كه در برخورد با شريك عشقي خود چگونه عمل نمائيد .
هدگام نزديك شدن به طرف خود ، اورا ببوئيد ، بعد ببوسيد ، لبهاي بالايي و پائيني طرف را جداگانه ببوسيد ، مك بزنيد و يادتان باشد كه هيچ عجله‏اي بخرج ندهيد ، بعد هر دو لب طرف را ببوسيد ، بعد از مدتي زبان خود را يواش لاي لبهاي طرف قرار داده و بطور ملايم به درون دهانش فشار دهيد و با زبان خود قسمتهاي داخل دهان و زبان او را نوازش كنيد ، بليسيد . ميتوان سر طرف را با دو دست گرفت ( نه طوري كه طرف بترسد يا او را خفه كنيد ) و زبان خود را تا آنجا كه ميتوانيد به حلق او بفرستيد ، به طرف فرصت نفس كشيدن را بدهيد ، اجازه دهيد كه او هم زبان شما را بليسد و مك بزند . اينگونه بوسه‏ها ،حس شوري در دو طرف ايجاد ميكند كه بايد آن را چشيد و مزه كرد بوسه بايد با احساس و طولاني باشد و نبايد بسادگي از آن گذشت ، بوسه بايد پر هوس و پر شرر باشد ، همانطور كه گفته شد ، بوسه‏هاي خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نكنيد . بوسيدن ، ليس زدن و نوازش بايد شامل حال تمام قسمتهاي پوست طرف شود . در امر بوسيدن و نوازش كردن موهاي سر ، گوش‏ها ، لاله گوش و اطراف آن ، داخل گوش ( با زبان خود ) ، زير گلو ، تمام فاصله سر تا شانه‏ها ، تمام صورت ، دستها ، انگشتان ، پشت دست ، كف دست و ... ابتكار به خرج دادن هم يادتان نرود . ماساژ ملايم قسمتهاي مختلف بدن كه ديگر به قول معروف نورعلانور است . اين را بدانيم كه موهاي سر ، دهان و دستها سه قسمت بسيار حساس هر فردي هستند و روي آنها بيشتر كار كنيد . اجازه دهيد كه طرف هم همين كار را براي شما انجام دهد . اينكار باعث ميشود كه هم نقاط حساس بدن خود را بشناسيد و هم با بدن طرف و نقاط حساس آن آشتا شويد . لازم به گفتن نيست كه هر فردي ممكن است از تمام اين نوازشهاي گفته شده خوشش بيايد يا فقط بخشهايي از آن را بپسنديد ، اما انجام اينكار همانطور كه گفته شد ، يعني از طريق تجربه و خطا ، باعث شناخت بهتر شما دو نفر از همديگر مي‏شود و به شما كمك مي‏كند كه دفعات بعد روي نقاط بيشتر حساس طرف تمركز كنيد . موضوع ديگر اينكه بعضي‏ها نوازشهاي خيلي ملايم ( طوري كه تماس خيلي كمي بين دست شما و بدن طرف باشد ،) را مي‏پسندند و تعدادي هم نوازشهاي با تماس بيشتر را ترجيح مي‏دهتد .
در مواقع نوازش كردن ، ميتوان از تمام كف دست استفاده كرد و يا فقط با نوك انگشتان ( ويا تركيبي از هر دو ).
بوسه و نوازش و ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم بخود فشار دادن نه تنها لذت ---- ميدهد بلكه استرس را هم از بين مي‏برد و هر دوي شما را خمار عشق مي‏كند .
درباره بوسيدن و لب گرفتن ، يك راهنمايي كوچيك براي اهل فن :
اگذ خمير دندان خوش بو و خوش طعمي سراغ داريد ، بد نيست كه آن را در كنار خود داشته باشيد و هر از گاهي ، فقط يه ذزه ( خيلي كم ) آن را در دهان خود مزه كنيد و بعد زبان خود را به دهان طرف فرو بريد . و يادتان نرود كه تمرين كنيد . سعي كنيم بوسيدن ، نوازش و تحريك و ماساژ را ياد بگيريم و دوست بداريم و حواس خود را روي آن متمركز كنيم و لذت ببريم . توجه به مسائل فوق باعث ميشود كه ما فقط يك --- سريع و پنج دقيقه‏اي نداشته باشيم .
در پايان يك نكته مهم را فراموش نكنيم و آن اينكه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه كه در بالا اشاره شد و بعد هم ------ ، يكهو به يك طرف نقلتيد و خرناسه بكشيد ، نوازش ملايم و بوسيدن بعد از آن هم بسيار مهم است ، زنان بخصوص به اين مسئله خيلي حساسند و علاقمند .

دختر و آدامس

دختر و آدامس
 
يك دختر مثل يك آدامس است... جويدن طولانى هر آدامسى به جز بيمزه شدنش حاصلى ندارد.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... هيچ وقت آدامس نيم خورده’ كسى را به دهان نگذايد.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... داشتن آدامسى كه نتوانى بازش كنى با نداشتنش هيچ فرقى
ندارد.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... آدامس زياد مانده ارزش جويدن ندارد.
 
يك دختر مثل يك آدامس است... هر از چندى به دندانهايتان هم فرصت استراحت بدهيد، به هر
حال آدامستان را ميتوانيد عوض كنيد ولى دندانهايتان را نه.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... به چشيدن طعم تنها "يك" آدامس اكتفا نكنيد، آدامسها در شكلها
قيمتها و مزه هاى مختلف ساخته ميشوند.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... فراموش نكنيد كه پايان كار هر آدامس سطل آشغال است، پس
براى هيچ آدامسى قيمت زيادى نپردازيد.
    
يك دختر مثل يك آدامس است... و ازدواج مثل قورت دادن آن، هيچ احمقى آدامسش را قورت
نميدهد.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... داشتن يك بسته آدامس هميشه بهتر از داشتن فقط يك آدامس
 است.
  
يك دختر مثل يك آدامس است... حسرت آدامسى كه دورش انداخته ايد را نخوريد. آدامسهاى
خوشمزه تر هميشه پيدا ميشوند.
  
**اين متن فقط يه شوخيه اميدوارم خانوم هاي عزيز که ادعاشون سر به فلک ميکشه جنبه داشته
باشن. ولي خيلي هم مهم نيست مگنه رفيقا هاهاهاهاهاهاهاهاها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پایان

خوب فعلا کاری ندارید تا بعد بای بازم سر بزنید